Aplikacja ProteGO Safe

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brodnicy zachęca do pobrania aplikacji ProteGO Safe, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem.

Istotnym jest, aby z aplikacji korzystało jak najwięcej osób. Jest to warunek jej skuteczności. Aplikacja korzysta z narzędzi systemowych urządzenia do powiadomienia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Rejestruje ona anonimowo „spotkania” z innymi urządzeniami. Dzięki temu, gdy użytkownik któregoś z nich zachoruje, użytkownik aplikacji otrzyma odpowiednie powiadomienie.

Aplikacja jest całkowicie dobrowolna, zapewnia poszanowanie prywatności oraz ochronę danych osobowych jej użytkowników. Można ją pobrać z Google Play albo App Store.

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/protego-safe-juz-dla-wszystkich?fbclid=IwAR18YfcAlWIRox8uEsQ2wOmf7W1Bu4ohHZlfLVSpoJYAcOGOrd3vHtLgpVU

ProteGO Safe, czyli polska aplikacja powiadamiająca o kontakcie z koronawirusem, będzie współdziałała z innymi europejskimi aplikacjami tego typu. To kolejny powód, dla którego warto z niej korzystać. Pobierzcie ją już dziś. Jest bezpłatna i bezpieczna.

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/z-protego-safe-bezpiecznie-po-unii-europejskiej?fbclid=IwAR0KgYIVWuJibl30g8K2Hg1pz8cKt1HdM-LZJEIjzZr23nAxb5ivLnUT3kM